O firmie

Pracujemy z pasją
Tworzymy nieszablonowo
Dbamy o szczegóły

Za nami kilkanaście lat pracy w stale rozwijającej się i zmieniającej branży interaktywnej. Na swoim koncie mamy już setki zrealizowanych projektów dla średnich, dużych i bardzo dużych przedsiębiorstw i organizacji.

Naszą reputację osiągnęliśmy dzięki nieszablonowej pracy, wysokiej jakości wykonywanych projektów i zrozumieniu potrzeb klientów. Wiernie trzymamy się wartości wypracowanych na przestrzeni kilkunastu lat.

Przez ponad 10 lat pracy z klientami wypracowaliśmy metody i schematy działań, które pozwalają nam nad sprawne zarządzanie projektami i zespołem naszych specjalistów. Przed przystąpieniem do prac ustalimy wraz z Tobą harmonogram prac nad zleceniem, tak, żebyś miał cały czas wgląd w przebieg jego realizacji. Dostarczymy także sprawdzonych narzędzi, dzięki którym przekażesz nam niezbędne materiały i treści do sprawnego zrealizowania projektu i jego wdrożenia.

Dlaczego warto
nam zaufać?

Tworzymy firmę, która powstała w wyniku realizacji naszych pasji. To dzięki temu wykonujemy pracę z przyjemnością i poczuciem wewnętrznego spełnienia. Wykonując w ten sposób obowiązki, staliśmy się firmą, z którą sami chcielibyśmy współpracować, gdyby to było możliwe ;). Dla nas klienci to przede wszystkim partnerzy w biznesie - ludzie mający swoje ambicje i marzenia. Ludzie, którzy podobnie jak my dążą do realizacji postawionych sobie celów. Współpraca z klientem w naszej firmie opiera się na budowaniu zaufania, wzajemnym zrozumieniu potrzeb i możliwości oraz optymalnej realizacji założonego planu działań. To co nas wyróżnia, to zespół najlepszych specjalistów - osób, które nie tylko mają ponadprzeciętne umiejętności, ale także angażują się w pracę, czują się odpowiedzialni za to co stworzą, co sprawia, że w końcowym efekcie bez przeszkód mogą się pod nią podpisać.

Międzynarodowe
doświadczenie

Na zlecenia patrzymy przede wszystkim przez pryzmat rozwoju. To oznacza, że priorytetem jest dla nas działanie wpływające na postępowe prosperowanie naszych klientów oraz osiągnięcie przez nich założonych celów. Narzędzia, którymi sie posługujemy, aby uzyskać taki efekt, to jest zawsze sprawa drugorzędna i wynika z wcześniejszych założeń. Zasięg działań naszej firmy sięga poza granice Polski. Wiedza, profesjonalizm i wysokie poczucie estetyki, a byc może i szósty zmysł ;) sprawiły, że nasze projekty zawędrowały między innymi do Niemiec, Belgii, Holandii, Włoch czy USA. Wyróżnia nas umiejętność odnalezienia się na międzynarodowym rynku, gdyż skupiamy się także na dogłębnej analizie miejsca, kultury, branży oraz oczekiwań społecznych wewnątrz których nasz klient egzystuje i buduje pozycję w swojej branży.

Jak pracujemy?

Przez ponad 10 lat pracy z klientami wypracowaliśmy metody i schematy działań, które pozwalają nam nad sprawne zarządzanie projektami i zespołem naszych specjalistów. Technologie, narzędzia i trendy zmieniają się bardzo dynamicznie. Jest jednak coś co trwa stale – sposób w jaki wspieramy klientów i traktujemy siebie nawzajem. Doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami z różnych branż nauczyło nas indywidualnego podejścia do klienta - wszelkie, podjęte działania optymalnie dostosowujemy do jego potrzeb i oczekiwań.

Brief

Pierwszy krok ku współpracy. To tutaj zaczyna się Nasza wspólna przygoda w drodze do sukcesu. Musimy zrozumieć wszystkie oczekiwania tak, aby w pełni odwzorować charakter projektu. Rozmowa i stały kontakt to podstawa udanej współpracy.

Pomysł

Pomysł rodzi się w głowie. To my musimy zrozumieć oczekiwania by w pełni je spełnić. Każdy z konceptów powstaje godzinami w duchu kreatywności i nieszablonowego myślenia, a tego Nam nie brakuje. Znajdziemy rozwiązanie i pomysł na wszystko!

Szkic

Etap, w którym na podstawie wcześniejszych ustaleń powstaje projekt graficzny. Przygotowane projekty graficzne przedstawiane są Klientowi i omawiane z nim. Po konsultacji z Klientem wprowadzane zostają ewentualne aktualizacje.

Realizacja

Indywidualne podejście gwarantuje dogodny czas realizacji. Gwarantujemy wysoką jakość i sty procentową terminowość! Najważniejsze jest dla Nas słowo dane klientowi.

Nowy projekt?Napisz do nas